Završetak misijskog tjedna

Svečanim misnim slavljem prve nedjelje u studenome proslavili smo završetak misijskog tjedna u našoj župi. Tom su prigodom u našu župu došle i sestre Karmelićanke Božanskog srca Isusova koje su zahvaljujući svojoj susestri Ana Mariji, koja dolazi iz Nigerije, našim župljanima predstavile život i rad sestara u toj dalekoj zemlji i progovorile o potrebama misijskih zemalja. Tijekom misnog slavlja kršteni su i mali Vito i Ivano Rajić, blizanci, što je dodano doprinijelo radosti slavlja. Pri završetku mise predstavili su nam se i braća salezijanci: bogoslov Zvonimir i kandidat Nikola koji će nam ove godine pomagati u našim pastoralnim aktivnostima i događanjima. Za poseban završetak pobrinule su se sestre koje su nam za kraj otpjevale i odsvirale prekrasnu Marijansku pjesmu onako kako to čine u Nigeriji, a naši su župljani na prigodnom misijskom štandu mogli naći pokoju sitnicu i tako pomoći potrebe misija.

GALERIJA