Oratorij za školarce

Zadnje subote u mjesecu, točnije 27.10., održan je prvi oratorij u novoj pastoralnoj godini za djecu od 1. do 7. razreda na temu: “Euharistija”. četrdesetak djece subotnje popodne provelo je u učenju o tome što je Euharistija, odnosno sveta misa i što se u njoj događa, koji su njeni dijelovi te kako se trebamo, a kako ne trebamo ponašati za vrijeme mise. Naravno, kao i na svakom oratoriju do sada, osim učenja nije nedostajalo pjesme, plesa, zabave, smijeha te raznih igara, a lijepo vrijeme i sunčan dan iskoristili smo za malo rekreacije na svježem zraku. Pozivamo ovim putem i drugu djecu koju naši animatori radosno očekuju na sljedećem oratoriju, zadnju subotu u 11. mjesecu, s novom temom, igrama i zabavnim plesovima u terminu od 12h do 16h. Hvala svim roditeljima koji su doveli svoju djecu na iskazanom povjerenju u ovaj lijepi projekt rasta u vjeri.

GALERIJA