Duhovna obnova mladih našega dekanata

Na svetkovinu Bezgrešnog začeća BDM navečer u crkvi sv. Ivana Krstitelja održana je kratka duhovna obnova za mlade našega dekanata. Susret je započeo slavljem svete mise koju je predvodio naš župnik i u homiliji potaknuo mlade na promišljanje o grijehu i borbi protiv grijeha koji kao posljedicu donosi zlo na svijet te istaknuo Mariju kao najsvjetliji primjer kako se služeći Bogu odupiremo napastima i pobjeđujemo zlo.Pjevanje je animirao naš zbor mladih Note Ljubavi u zajedništvu sa zborom mladih domaće župe.Nakon mise uslijedilo je predivno osobno životno svjedočanstvo života s Bogom i hoda u vjeri mladog gospodina Marina Periša što je mlade također potaknulo na ozbiljno promišljanje i preispitivanje svoga odnosa prema Bogu, Crkvi i životu. Tijekom susreta mladi su pristupali i sakramentu pomirenja, a nakon svjedočanstva nastavilo se druženje u župnoj dvorani.

GALERIJA