Božićna čestitka

Dragi župljani, sestre i braćo!
Božić je blagdan mira, radosti, veselja! Sam Svevišnji, Bog Stvoritelj kao malo dijete, dolazi na ovu našu zemlju, na ove naše prostore, na ovu našu rodnu grudu, dolazi k nama, dolazi meni, tebi, dolazi radi nas jer nas neizmjerno voli. Možemo li mi to sebi predočiti? Možemo li osjetiti tu veliku, neizmjernu ljubav svoga Stvoritelja, svoga Spasitelja? Samo oni koji imaju volje i hrabrosti zaustaviti se nad tom istinom osjećaju veliku radost. Zato dođi k jaslicama i zagledaj se u to Djetešce koje ti donosi mir te zahvali Bogu za Ljubav u liku čovjeka.
Neka svjetlo Božićne noći obasja Vaš život, neka obasja Vaše putove, Vaše zdravlje duše i tijela, Vaša dobra djela! Neka Vam Bogočovjek udijeli svoj blagoslov! Neka Vam udijeli snagu i hrabrost za život! Neka udijeli odlučnost u plemenitom radu i poštenom životu! Neka Vas štiti i čuva od svih nevolja! Neka Vam u Novoj godini Novorođeni Kralj udijeli obilno svoje milosrđe, te Vam dadne znanja, snage i hrabrosti da drugima budete milosrdni! Neka kroz Novu godinu svaki Vaš susret s ljudima bude radostan i obogaćen dobrim djelima!
Čestiti Božić s te blagoslovljenu Novu 2019. godinu svim ljudima dobre volje žele vlč. Tomislav i s. Paula sa suradnicima!